Obaveštenja

Podrska roditeljima pri iskazivanju interesovanja za upis u osnovnu skolu.Osoba za pruzanje informacija je pedagog skole Gordana Jovanovic,kontakt telefon 0603600071, mail adresa gockaj@gmail.com

3.04.2020.

-----------------------------------------------------------------------------

Raspored nastave za ucenje na daljinu mozete videti na sledecem linku https://rasporednastave.gov.rs/osnovne-skole.php

18.3.2020.

-----------------------------------------------------------------------------

Postovani roditelji i ucenici, nasa skola primenjuje sve preporuke Ministarstva prosvete, nauke i tehnoloskog razvoja radi sprecavanja sirenja infekcije corona virusa. 1. Skolski prostor se redovno odzava cistim: ucionice se provetravaju, dvoriste cisti, cesto se prazne korpe za otpatke; 2. Vrsi se svakodnevna dezinfekcija podova, zidova, vrata i povrsina klupa, kao i svih metalnih povrsina na stepenicama; 3. Sve ucionice, trpezarija i toaleti su snabdeveni tecnim sapunom i ucenici se podsticu i opominju na redovno pranje ruku; 4. Odrzani su casovi odeljenskog staresine posveceni ovom virusu i merama zastite; 5. Ucenicima je predoceno da u ovakvoj situaciji ne razmenjuju hranu, ne koriste iste case i flasice za vodu; 6. Roditelji su duzni da prijave nadleznim zdravstvenim ustanovama ukoliko kod svoje dece primete bilo kakve simptome koji mogu da ukazuju na prisustvo virusa. 7. Na svim vidnim mestima u skoli: ulaznim vratima, holu, ucionicama istaknute su bitne informacije o simptomima, nacinu prenosenja virusa, kulturi kijanja i kasljanja; O svim novim informacijama obavestavacemo Vas na fb stranici skole i nasem sajtu! Skola svakog dana dostavlja podatke nadleznoj Skolskoj upravi o broju odsutne dece i zaposlenih!

13.3.2020.

-----------------------------------------------------------------------------

Drugo polugodište za učenike počinje 24.2.2020.godine!

18.2.2020.

-----------------------------------------------------------------------------

Drugo polugodište za učenike počinje 18.2.2019.godine!

31.1.2019.

-----------------------------------------------------------------------------

Zajednica škole Vam srdačno čestita Savindan!

27.1.2019.